Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

O Kalendarzu ptaków i Plamce mazurka

krogulec14

Ruszam z pracą nad "Plamką mazurka". Mam nadzieję, że pójdzie mi ona dość sprawnie. Moje niektóre pomysły musiałem odstawić na bok, podobnie rzecz się będzie miała z blogiem. "Plamka mazurka" jest dla mnie bardzo ważna. Jest to w końcu wiele miesięcy moich rozmyślań o ptakach, wiele miesięcy pisania. Poszczególne rozdziały są kwintesencją mojego wieloletniego blogowania. Jak zostaną odebrane?

"Kalendarz ptaków" powstawał inaczej. Bardzo szybko, co nie znaczy nic negatywnego. We mnie dojrzewał latami. Miałem zrobione kilkanaście szkiców, które musiałem rozpisać, rozbudować. Jak mi wyszło?
Nie mi je oceniać, ale znalazłem kilka pozytywnych recenzji. Krzysztof Konieczny, autor kapitalnego bloga "Dbaj o bociany! - blog przyrodniczy Krzysztofa Koniecznego o niesamowitym świecie wokół bocianiego gniazda. Grupa Energa" napisał "Kalendarz ptaków i Marek Pióro - POLECAM". Piękną recenzję "Kalendarzowi ptaków" sprawił Tadeusz Sobuś w serwisie dla miłośników książek "Kalendarz ptaków. Opowieści o ptasim życiu i zwyczajach na cały rok". Zachwyca mnie też recenzja Anny Ślązak Polskiej Agencji Prasowej "Ptasie historie. Maraton ptasich ciekawostek".
Nie ukrywam, że bardzo cieszą mnie te opisy. Bo jakby nie mówić w mojej książce jest nie tylko praca, ale też i kawał mojego serca.
Przede mną, jak też i moimi Czytelnikami, pierwsze spotkania. Na razie oficjalnie mogę zaprosić na: 
 
51365755_2093150030738073_6740156176920477696_n

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • kuternoga85

    ciekawe ciekawe;]

  • krogulec14

    W Warszawie było nawet bardzo ciekawie. Zobaczymy jak będzie w Poznaniu :-)

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci