Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Miejska Biblioteka Publiczna w Obrzycku; ul. Marcinkowskiego 10; 1 marca, godzina 18.00

krogulec14

W bibliotece miejskiej w Obrzycku było fajnie. Przynajmniej dla mnie. Spotkanie podzieliliśmy na trzy różne części. Pierwszą moderowała dyrektor Magdalena Górecka, która uszykowała zestaw ciekawych pytań, na które można było mówić, mówić i mówić. Toteż opowiadałem. Drugą częścią były pytania od osób przybyłych na Spotkanie. Jako, że pytania dotyczyły obiektów mojej pasji, to myślę, że wypadłem przekonująco. Trzecią część zatytułowałbym "ptasie fascynacje Marka Pióry". 

Było kilka atrakcji. Uczestnicy otrzymali po pięknym rysunku pójdźki Michała Skakuja. Moim opowieściom o skrzydlatych fascynacjach towarzyszyła diaporama złożona z uroczych i pełnych ciepła rysunków Justyny Kierat. Wśród uczestników Spotkania krążyły talerzyki z ciasteczkami autorstwa mojej żony. Chyba cieszyły się uznaniem, bo załapałem się na jedno.
Nie do mnie należy ocena. Od siebie mogę powiedzieć, że wyszedłem zachwycony.
Będący na Spotkaniu dziennikarz "Gazety Szamotulskiej" Jakub Monterial przełożył mi "Plamkę mazurka" na wordpressa. Jak tylko udzieli mi instrukcji obsługi bloga, to zaraz o tym poinformuję. Trochę szkoda z bloxem się rozstawać, ale skoro platforma zostanie zlikwidowana, to tylko w ten sposób będę mógł w dalszym ciągu kontynuować swoją opowieść o ptakach.
W najbliższy wtorek idę do regionalnej TVP w Poznaniu. W programie Witaj Wielkopolsko będę opowiadał o ptakach. Co powiem? Sam jestem bardzo ciekawy.
52932962_2255036644548697_3502305882950074368_n

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • new-gregg

  No to myślę, że masz za sobą najtrudniejsze spotkanie autorskie?? - bo u siebie.
  Pozdrawiam,
  gregg

 • stradovius

  Czyli wordpress? Ech... O tempora!

 • almetyna

  Witajcie!
  Jak Wam idzie migracja?
  Mnie z trudem, ale chciałabym znaleźć miejsce w sieci, gdzie da się spisać i podlinkować, czyli odnaleźć ślady naszych blogów.
  Czy macie jakiś pomysł jak to zorganizować? Może udałoby się stworzyć takie miejsce i je upowszechnić?
  Na wszelki wypadek zostawiam adres do korespondencji:
  almetyna@gmail.com

  Pozdrawiam
  Marta - Almetyna

 • krogulec14

  Gregg, dałem radę. Pomaga mi w takich sytuacjach wiara w swoje umiejętności. Mam temat który jako tako znam i bardzo lubię. Ludzie przychodzą życzliwi, więc jest ok :-)

 • krogulec14

  Stradovius, ano wordpress. Choć ostatnio mam bardzo mało czasu na blogowanie. Co zresztą widać.

 • krogulec14

  Almetyna, nie mam na razie żadnych pomysłów. Zdecydowałem się na wordpressa, ale na razie nie robię nic żeby w nim zaistnieć.

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci