Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Premiera w Księgarni Czarnego

krogulec14

Przedwczoraj małżonka przypomniała mi, że za dwa tygodnie możemy spodziewać się "kalendarza ptaków" w wersji papierowej. Przyznaję, że ileś ta wiadomość mnie ucieszyła, I trochę zaniepokoiła. Co też ja tam nawypisywałem?

Wczoraj uzgodniłem z Piotrem Brysaczem (wydawcą) termin premiery. Odbędzie się ona 15 lutego (w piątek) w Księgarni Czarnego na ulicy Marszałkowskiej 43/1 w Warszawie. Premierę poprowadzi (przynajmniej mam taką nadzieję) Piotr. Mam nadzieję, że dotrze Sławek Niedźwiecki, ornitolog który zajął się sprawami merytorycznymi książki. Myślę, że część w której Sławek omówiłby błędy poprawione w "Kalendarzu ptaków" mogłaby być najpikantniejszą częścią imprezy. Goście, między innymi, dowiedzieliby się jaki ptak lata szybciej od... sokoła wędrownego*.
Udział w imprezie zapowiedzieli między innymi Staszek Łubieński (od samego początku wielki przyjaciel "Kaledarza ptaków"), Ania Kamińska (autorka Simony czy Białowieży) i profesor Bronisław Cymborowski. Spotkam kilka osób poznanych na Zlotach w Słońsku, na Spotkaniu z Rzeczpospolitą Ptasią w Wilanowie, Przyrodzie Wartej Poznania czy Zlotach Sympatyków Sokoła Wędrownego. Spotkam też kilka osób, których do tej pory nie miałem przyjemności widzieć wcale.
Drukarnia książki wysyła do księgarń 11 stycznia. Kto nie ma, a chce zamówić, to podaję namiary:
Żegnam się słowami: do zobaczenia na premierze w Księgarni Czarnego!

Komentarze (5)

Dodaj komentarz
 • salmiaki

  Dziękuję

 • makroman

  Trema?

 • akasza2

  Gratulacje!:) Zamawiam:)

 • krogulec14

  Makroman, na razie nie ;-) Poza tym mam już debiut przed publicznością, więc chyba będzie ok.

 • krogulec14

  Akaszo, jedna strona jest nie dla dzieci (jak na 300 to chyba sama przyznasz, że... mało ;-)

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci