Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Plany

krogulec14

No to się narobiło, że nie mam nawet czasu na nowe posty (następna w kolejce mewa srebrzysta dość długo sobie poczeka). Rusza praca nad korektą "Plamki mazurka", piszę artykuł do (to będzie niespodzianka), obmyślam scenariusz do ciekawej imprezy gdzie wystąpię. A na razie, to:

11 stycznia, zgodnie z planem partia "Kalendarza ptaków" opuści drukarnię i ruszy do Wydawnictwa. Kiedy dojdzie do mnie? Nie wiem, ale szampana niebawem będę mroził.
15 lutego, bawię na premierze "Kalendarza ptaków" w Warszawie. Jestem strasznie podekscytowany. Zapowiedziało się już wiele drogich mi osób. Wielu z nich sporo zawdzięczam, wielu lubię. Trzymając się tytułu książki, to konferansjerką zajmie się wydawca, Piotr Brysacz, będzie też ornitolog wychwytujący moje błędy (były też mega-błędy, kto wie, może o nich też będzie na premierze), Sławek Niedźwiecki.
17 lutego, będę straszył na Spotkaniu na Zamku w Poznaniu. Obmyślam szczegóły swojego wystąpienia. Szczegóły podam w terminie późniejszym.
2 marca będę opowiadał o sowach na imprezie w Sulęcinie. 
Początek kwietnia, wychodzi "Plamka mazurka".
27 kwietnia, jestem na Zlocie Obywateli Rzeczpospolitej w Słońsku. Po raz pierwszy z dwoma książkami! Po kilka egzemplarzy ze sobą zabiorę.
Około 17 maja zanosi się na spotkanie autorskie we Wrocławiu.
W połowie sierpnia będę w Budzie Ruskiej.
Dwie (a właściwie to trzy lub cztery) biblioteki już zapowiadają Spotkania.
Wpis ten będę moderował i co jakiś czas Wam przypominał. Może gdzieś się spotkamy?

Komentarze (7)

Dodaj komentarz

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci