Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

krogulec14
Myślę, że dla każdego będzie zrozumiałe iż "Plamka mazurka" będzie reklamowała moje książki. "Plamkę mazurka" która ma się ukazać w kwietniu - maju przyszłego roku i "Kalendarza ptaków" którego będzie mogli sobie sprawić jeszcze w tym roku. Dziś pragnę przekazać Wam słowa Piotra Brysacza, który akurat obecnie redaguje tekst tej drugiej książki, która faktycznie zostanie pierwszą.

"Prace nad "Kalendarzem ptaków. Opowieściami o ptasim życiu i zwyczajach na cały rok" Marka Pióro, czyli piątą książką w dorobku wydawnictwa Paśny Buriat trwają i nie pokażę Wam jeszcze okładki, ale powiem, że "Kalendarz..." ilustrowany będzie o, takimi o, ptasimi fotografiami w wykonaniu Piotra Malczewskiego. Książki Marka szukajcie (aż znajdziecie) na przełomie października i listopada, a kto wie, może wcześniej? :)  "

A umieszczony w informacji na Facebooku przez Piotra dudek oczywiście w "Kalendarzu ptaków" się pojawia.
 
 40610022_1826348670813633_865562873672237056_n
 
Dudek, fot. Piotr Malczewski   piotrmalczewski.com 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
 • goldenbrown

  Brawo!! Nareszcie! Tyle lat pracy i oczekiwania, ale Plamka będzie ksiązkowa!:)))
  Bardzo się cieszę, Marku i gratuluję z serca!
  Nie mogę się doczekać, kiedy kupię Twoje książki:)))

 • krogulec14

  Goldi, bardzo dziękuję za miłe słowa :-) Książki wyjdą w innym szyku niż zostały napisane. "Plamka mazurka" ukaże się w przyszłym roku (kwiecień-maj), a kończony obecnie "Kalendarz ptaków" niebawem (październik-listopad). Nie ukrywam, że jestem z tego tytułu bardzo szczęśliwy, ale też nie zamierzam poprzestawać na tych dwóch tytułach.
  Dostałem wiatr w żagle i... piszę "Ścieżkę magicznych ptaków" :-)

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci