Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Kalendarz ptaków

krogulec14

Akurat przed chwilą przyszła do mnie przesyłka z Wydawnictwa Paśny Buriat z umową do podpisania na książkę. Książka ma roboczy tytuł "Kalendarz ptaków" i podobnie jak wysłana do Marginesów "Plamka mazurka", będzie opowiadać o ptakach. Mam , myślę, że miłą dla sympatyków mojego bloga, wiadomość. O ile skończę pisać do ostatniego sierpnia, to "Kalendarz ptaków" ukaże się już w październiku obecnego roku.

Muszę powiedzieć, że bardzo dobrze mi się współpracuje z redaktorem, a zarazem prezesem Paśnego Buriata, Piotrem Brysaczem. "Kalendarz ptaków" będzie, co odbieram sobie jako zaszczyt, drugą pozycją przyrodniczej nowopowstającej serii przyrodniczej. Pierwszą książką tego cyklu jest kapitalny "Czyżyk na drogę", którego polecam wszystkim osobom, które jeszcze tej pozycji nie czytały.
Stąd na blogu jest cisza, co mam nadzieję, że teraz jest jasne i zrozumiałe.
PS. Jestem ciekawy jakiego ptaka najchętniej widzielibyście na okładce? Bo ja...
38043200_1826276190758793_5580981543528038400_n

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • aagulha

    Bardzo się cieszę, że nareszcie Twoje pisanie ukaże się drukiem. Ja na okładce najchętniej zobaczyłabym dudka - napatrzyłam się na nie na terenie pałacu w Obrzycku. Przepiękne ptaki.

  • krogulec14

    Faktycznie, byłaś tam gdzie nie ma żadnego problemy ich wypatrzeć :-) Ale żałuję, że się nie odezwałaś. Gdybyś zadzwoniła zaprosilibyśmy Cię do nas, odwiedzili zimorodki.
    Ja pójdźki, bo jestem strasznie zapójdźkowany. Ale nie powiem Piotrowi żeby Mu nie mącić. Niech okładka będzie dla mnie niespodzianką :-)

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci