Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Od bielika do chomika

krogulec14
Ucieszyłem się, że Arek Szaraniec wydaje książkę. Wręcz bardzo się ucieszyłem. Jestem przekonany, że będzie to pozycja, która pozwoli mi poszerzyć spojrzenie na ptaki, a przede wszystkim na przyrodę.
Arek, którego piękną klawiaturę (kiedyś człowiek by napisał piękne pióro) starsi sympatycy "Plamki mazurka" na pewno pamiętają, pisze bardzo treściwie. Nie ukrywam, że imponuje mi oryginalnością swojego spojrzenia. Należy do tych ludzi, którzy potrafią nas wciągnąć w temat, który nie specjalnie musi nas interesować. A domyślam się, że "Żubry lubią jeżyny" swoim tematem wciągną nas mocno i głęboko.
Jako, że książka ukaże się dopiero w lipcu, to "Plamka mazurka" umożliwia zapoznanie się z tekstami, które ukazały się na blogu. Znalazły się one w kategorii "Opowieści Arkadiusza Szarańca".
PS. "Od bielika do chomika" było pierwotnym zamysłem Autora, tak jak i tytuł. Książka w ostateczności jest wyborem tekstów na temat wielkich i dzikich gatunków (żubr, wilk, niedźwiedź, ryś). Z ptaków znajdziemy między innymi bociana.
 
31913063_1659789347469567_4189477612105498624_n

Komentarze (6)

Dodaj komentarz
 • wojtek.gotkiewicz

  Zakupię!

 • hanula1950

  Już nie mogę się doczekać, żeby kupić.

 • makroman

  I pięknie!

 • krogulec14

  Wojtek, a nad Biebrzą znajdziesz autograf ;-)

 • krogulec14

  Hanula, to raptem dwa miesiące.

 • krogulec14

  Dziękuję Makroman.

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci