Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Justyna Kierat - Edukolorowanka obserwatora ptaków

krogulec14
Zacznę od dobrej wiadomości. Nie jest wykluczone, że na następnym Zlocie w Słońsku pojawi się Justyna Kierat. Przez ostatnie trzy lata regularnie otrzymywałem od Niej kosza przy zaproszeniach na imprezę, a tu proszę, Justyna sama wyszła z taką propozycją.
Jestem przekonany, że wiele osób chętnie wykorzystałoby Jej obecność do podpisania wspaniałych "Edukoloroanek", czy chociażby do zwykłych rozmów. Nie ukrywam, że z wielkim zapałem lobbowałbym za Justyną do tytułu ambasadora Rzeczpospolitej Ptasiej. Uważam, że kto jak kto, ale Justyna zasługuje na to bardzo. Piękna praca jaką wykonuje dla dzieci (i nie tylko) z pewnością zaprocentuje zwiększoną miłością do ptaków i przyrody.
A poza tym ładnie rysujący ambasador dla Rzeczpospolitej Ptasiej z pewnością się przyda.
Druga dobra wiadomość to "Edukolorowanka obserwatora ptaków". Rzecz warta sprezentowania każdemu dziecku z okazji zbliżających się Mikołajek czy Świąt. Jestem przekonany, że dorośli dla samych, przyjaznych dla oka, rysunków też do środka zajrzą. Do tematu Edukolorowanki powrócę, jak tylko poznam zasady kolportacji książeczki.

23244169_937010349785061_6088463734203512820_n

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • makroman

    Świetny pomysł na prezent mikołajkowy.

  • krogulec14

    Podobnie pomyślałem.

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci