Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Piknikowa Rzeczpospolita Ptasia w Warszawie

krogulec14
Warto zaglądać na facebookową stronę Towarzystwa Przyjaciół Słońska "Unitis Viribus" bo ostatnio wiele rzeczy dzieje się w Rzeczpospolitej Ptasiej. Były między innymi ciekawe konkursy w których i ja brałem udział. Bardzo skutecznie zresztą, piękna moneta z pójdźką i torba z materiału z bocianem czarnym trafiły do mnie. Moneta pojedzie w dobre ręce do Warszawy, a torbę zachowam dla siebie. Jak tylko mogę unikam pakowania zakupów do foliówek.
Skoro mowa o Warszawie to Rzeczpospolita Ptasia już w sobotę (9.09) zaprasza do Warszawy na Piknik Inicjatyw Pozarządowych, podczas którego będzie można spotkać nas na jednym ze stanowisk (numer 33).:) Podczas Pikniku wydawać będziemy paszporty Rzeczpospolitej Ptasiej, prowadzić quiz dla mieszkańców Warszawy i potencjalnych ekoturystów na temat Słońska i regionu Ujście Warty, prowadzić konkursy związane z ochroną ptaków oraz mini -warsztaty plastyczne związane z ptakami. Nagrodami w quizie będą m.in. noclegi w gospodarstwach agroturystycznych w Ujściu Warty.
Warszawiaków, jak i osoby mieszkające w pobliżu stolicy w imieniu Rzeczpospolitej Ptasiej zapraszam na wspomnianą imprezę.

WP_20170906_21_41_49_Pro

WP_20170906_21_39_30_Pro

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci