Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Megalomania

krogulec14
Kończę poprawianie. Szczerze mówiąc dostaję już oczopląsu na widok tekstu "Plamki mazurka". W środę wysyłam "Plamkę mazurka" Adamowi i niech się teraz On męczy. Mam jednak cichą nadzieję, że po dobrym pół litra jakoś to wszystko ogarnie i coś z tego będzie.
Doskonale wiem, że korekta jak redagowanie zajmie mi sporo czasu. Zdaję sobie doskonale sprawę, że Adam byle czego nie wydrukuje. A to oznacza, że oczopląsy jeszcze wrócą.
Na koniec męczę jeszcze Kasię Skakuj o rysunki Michała. Blog jest bogato ilustrowany, nie wyobrażam sobie więc innej formy bez żadnych rysunków. Rysunki które już do mnie dotarły są piękne, co mnie bardzo cieszy. Jeśli ktoś będzie usypiał nad tekstem, to na pewno nad nimi się rozbudzi.
Jak chwilę odpocznę zabiorę się nad tekstami do następnych rzeczy. Na razie chodzą mi dwa tematy. Kalendarz oraz "ptaki Rzeczpospolitej Ptasiej". Jestem już dogadany z Justyną Kierat i nie pozostaje nam nic innego jak pisać i rysować.
A skoro o Justynie mowa, to chciałbym przyznać się, że miałem chwilę słabości i poprosiłem Ją o... portret. Efekt? Poniżej. Ja jestem zachwycony. Czasem myślę, że fajną sprawą było założenie bloga.
 
21322553_906102606209169_1227597295_n
 

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • makroman

    Nie da się zaprzeczyć że bez pracy nie ma dzieła, na pewno na blogu jest łatwiej, coś się doprecyzuje w komentarzach, coś dorzucą czytelnicy i jest OK. Co innego książka, druk pozostaje, musi być dopracowany.
    W kazdym razie, myślę ze nie piszę tylko we wlasnym imieniu, czekamy na koniec i gotową książkę w księgarni a potem razem z nami w fotelu.

    Ps. Do kontynuacji proponuję moze Seweryna Goszczyńskiego "Zamek Kaniowski", niby nie o ptakach, ale z puszczykami jako postaciami, więc...

  • krogulec14

    Wysłałem. A "Zamek kaniowski" chętnie przeczytam.

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci