Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Pokoloruj ptaki!

krogulec14

Justyna Kierat zdecydowała się na wydanie książki. Będzie to edukacyjna kolorowanka z ptakami w roli głównej. Uważam, że jest to znakomity pomysł. Rysunki Justyny są wręcz urocze i myślę, że malujące książeczkę maluchy będą z tego zadowolone. A przy okazji wzbogacą swoją wiedzę na temat naszych skrzydlatych przyjaciół.

Jako, że pomysł bardzo mi się podoba, to postanowiłem go przedstawić na "Plamce mazurka". W końcu dowie się o nim ileś osób, które mogą wyrazić kolorowanką zainteresowanie. Zainteresowanie ptakami warto zaszczepiać w każdym wieku. Jak wiadomo czym skorupka za młodu nasiąknie, tym później ptaszę będzie trącić. 

Justyna wystartowała ze swoim pomysłem w serwisie "Polak potrafi". Więcej szczegółów poznamy na  polakpotrafi.pl/projekt/ksiazka-kolorowanka-o-ptakach. Osobiście zachęcam nie tylko rodziców małych dzieci, ale i osoby mające kilkuletnich bratanków czy siostrzenice. Prezent w postaci kolorowanki może maluchom otworzyć oczy na piękny, bardzo pierzasty świat, który lata koło (i nie tylko koło) nas...

14063746_516395875218605_1749587114756562176_n

Komentarze (2)

Dodaj komentarz
  • makroman

    Rewelacyjny pomysł!
    Na pewno kupię, dla moich chłopaków to już za późno ale może wnukom się przyda?

  • krogulec14

    Makroman, ciekawy pomysł :-)

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci