- Plamka ..." />
Menu

Plamka Mazurka

ptasie sprawy

Artur Tabor "Sowy Polski"

krogulec14

"Dostaliśmy świetną informację, iż wiosną ukaże się album Artura Tabora "Sowy Polski". Na szczęście wydawcą nie będzie Multico, które odpowiadało za ciągłe przesunięcia.

Nie będzie to reprint poprzedniego wydania, ale album stworzony całkiem na nowo. Gro tekstów jednak zostanie niezmienione, co w kontekście nowych zdjęć (uszatka błotna, której nie było w pierwszym wydaniu) i stwierdzeń (szczególnie dotyczy p. mszarnego) może wydawać się dużą luką. Zobaczymy. Może jednak będzie lepiej w tym względzie.

Najważniejsze są jednak zdjęcia Artura i to, że może nareszcie każdy kto zechce, będzie się mógł w nich zatopić. Wtajemniczeni wiedzą jak było z poniższym albumem, który ze względu na minimalny nakład jest teraz "białym krukiem" (notabene KRUK to nazwa firmy Artura, którą zawiaduje obecnie jego żona - Jola Tabor)."

Mam nadzieję, że powyższa wiadomość autorstwa Romualda Mikuska ucieszy nie tylko Marka 1322. O Arturze Taborze mówić chyba na Plamce nie muszę.

Album "Sowy Polski" jest wyjątkowy. Wydany w niskim nakładzie osiąga na Allegro wysokie sumy (400 -500 złotych). Album z podpisem nieżyjącego Autora osiąga kwotę 1200 złotych!

Nie rozumiem polityki wydawniczej Multico, która przekładała wznowienie albumu, na który jest spore zapotrzebowanie.

Komentarze (4)

Dodaj komentarz
 • oksyd74

  I tylko ciągle mi żal, ze ten wspaniały człowiek odszedł tak szybko:/ jeszcze wiele pięknych zdjęć mógł zrobić i oczy nasze długo cieszyć:(

 • krogulec14

  Ewo
  Pewnie ten żal pozostanie na zawsze.

 • goldenbrown

  Tak, żal, że Odszedł, to był wspaniały fotograf i Przyjaciel Przyrody.
  Dlatego cieszą takie wieści, jak wznowienie, czy uzupełnienie poprzedniego wydania albumu.

 • krogulec14

  Goldi
  Muszę Ci powiedzieć, że Multico bardzo długo zwlekało z wydaniem "Sów" aż w końcu wyda je ktoś inny. Szkoda tedy, że tyle czasu zwodzono żonę Artura Tabora, jak i oczekujących nań miłośników Artura talentu...

© Plamka Mazurka
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci